Jeśli jest coś co możesz zrobić, albo ci się śni, że możesz,
zacznij to robić. W śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia.
Johann Wolfgang Goethe

O nas

Grupa Podmiotów, które dziś stanowimy, wywodzi się z firm powstałych w 2008 roku o nazwie Centrum Ubezpieczeń Karolina Pałasz w Ostrowcu Świętokrzyskim, a także powstałej dwa lata później firmy Grupa Pałasz Wojciech Pałasz. Ich założyciele posiadali już wówczas doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeń.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw spowodował wyodrębnienie się kilku podmiotów wchodzących w skład Grupy m.in. multi-agencji Ubezpieczeniowej Centrum Ubezpieczeń, Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych Egida, a także Kancelarii Brokerskiej Grupa Pałasz Sp. z o.o.

Jesteśmy licencjonowanym Brokerem Ubezpieczeniowym, działającym na podstawie zezwolenia numer: 2058/14, wydanego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Działalność stricte brokerska prowadzona jest od maja 2014 roku. Mimo stosunkowo krótkiej obecności naszego Brokera na rynku, spółka odnosi spektakularne sukcesy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu - w branży ubezpieczeniowej – jej założycieli. Nasi pracownicy to zespół specjalistów z różnych gałęzi ubezpieczeń, wspierany przez biura eksperckie, prawne i odszkodowań.

Nie pobieramy żadnych opłat związanych z działalnością brokerską.

W zakresie prowadzonej działalności posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na sumę ponad 8 000 000 PLN.

Naszą rolą, jako Brokera, jest działanie wyłącznie w interesie i na zlecenie Klienta, poszukując w jego imieniu ochrony ubezpieczeniowej. Nie reprezentujemy zakładów ubezpieczeń i zachowujemy od nich pełną niezależność, przez co gwarantujemy Państwu wybór całkowicie niezależny, a podyktowany tylko Państwa interesem.

Jesteśmy profesjonalistami w każdym aspekcie prowadzonej działalności, o czym świadczą uzyskane przez nas referencje.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.